12.05.20 група № 28
Предмет: "Манікюрна справа" Урок № 31
Тема уроку: Масаж кистей рук та догляд за шкірою рук і нігтями з використанням сучасних косметичних, рослинних засобів.Домашнє завдання: законспектувати даний матеріал у зошит.
Техніка виконання масажу
Для масажу досить 5-10 хвилин.
Кожен майстер має свої секрети проведення масажу рук. Техніки можуть трохи відрізнятися. Найпоширеніші масажні рухи, що виконуються майстрами:
- Для початку — розігрійте руки. М'яко погладьте кисті і долоні. Розімніть кожен палець окремо.
- Зробіть замочок. Переплетіть пальці обох рук, порухайте кистями.
- Обережно масажуйте шкіру між пальцями. Дбайливо відсуваючи пальчики, натискайте і розминайте шкіру між ними.
- Зробіть петельки. Опрацьовуйте петлеподібними рухами руки від кінчиків пальців до зап'ястя, роблячи натиск середньої інтенсивності. Зап'ястя також необхідно помасажувати круговими рухами.
- Виконуємо поздовжні доріжки. Натискаючи подушечками, проводимо лінійки по основі кисті, зап'ястя, пальців.
- потягується пальці. Виконується це рух м'яко, скручивающими рухами слабкої інтенсивності. Ні в якому разі потягування не повинно приносити болю.
- масажуючи долоні. Виконуємо м'які натискання, вісімки і доріжки.
- Розминаємо бічні сторони кисті, горбок біля великого пальця.
- Впливаємо точково. Подушечками великого і вказівного пальця натискаємо на шкіру, робимо кругові рухи.
- Натискати і масажуючи подушечки пальців.
- Розтираємо кисті. Робити це необхідно досить інтенсивно, щоб відчути тепло.
- Здійснюємо м'які погладжування в завершенні. Пропрасуйте кисті, долоня. Проведіть плавні лінії від кінчиків пальців в напрямку ліктя, піднімаючись вище зап'ястя
Догляд для шкіри рук та нігтів
Натуральна косметика на травах чудово підходить для догляду за ручками та нігтями. Вона пом’якшує згрубілі ділянки шкіри, зволожує, запобігає лущенню та стягненню дерми, зміцнює нігтьову пластину. Щоб шкіра була м’якою та ніжною, варто регулярно робити ванночки та маски.
Натуральна косметика на травах чудово підходить для догляду за ручками та нігтями. Вона пом’якшує згрубілі ділянки шкіри, зволожує, запобігає лущенню та стягненню дерми, зміцнює нігтьову пластину. Щоб шкіра була м’якою та ніжною, варто регулярно робити ванночки та маски.
Трав'яні ванночки
Антибактеріальний та загоювальний ефект мають ванночки з кропиви та календули. За рахунок дубильних речовин та органічних кислот, які входять до складу цих рослин, шкіра стає еластичною, гладенькою і м’якшою.
2 ст. л. кропиви та 1 ст. л. календули залийте 1 л окропу, залиште на 15 хвилин.
У теплу воду занурте ручки, потримайте 20 хвилин, промокніть рушником, нанесіть захисний крем.
Для інтенсивного зволоження шкіри рук спробуйте ванночку з гліцерином та ромашкою. Вона прискорює регенераційні процеси шкіри та розгладжує зморшки.
1 ч. л. гліцерину розбавте у 2 л теплої води, додайте 1 ч. л. нашатирного спирту, 1 склянку відвару ромашки (1 ст. л. трави на 200 мл окропу), перемішайте.МАСКИ
Прийміть ванночку протягом 15 хвилин, промокніть руки рушником, нанесіть крем.
Для шкіри рук, що потребує живлення, радимо використовувати засоби з додаванням шишок хмелю, чебрецю, петрушки, деревію. Амінокислоти, які містяться в цих рослинах, стимулюють оновлення клітин і вироблення колагену.
Підвищити еластичність та відновити пружність шкіри допоможе маска з шишок хмелю.
1,5 ст. л. вівсяних пластівців змішайте з 1 ст. л. подрібнених шишок хмелю, залийте суміш гарячою водою до консистенції густої сметани, додайте 1 ст. л. оливкової олії, 1 ч. л. лимонного соку.
Нанесіть суміш на руки на 20 хвилин, змийте теплою водою.
Щоб вирівняти тон та пом’якшити шкіру рук, збережіть маску з петрушки та сиру.
1 ч. л. соку свіжої петрушки, змішайте з 3 ч. л. жирного сиру, додайте 0,5 ч. л. риб’ячого жиру. Добре перемішайте суміш.
Нанесіть маску на шкіру рук. Витримайте 20 хвилин і змийте теплою водою без мила.
Коментарі
Дописати коментар