Тема уроку: №7 Відпрацьовування навичок з гелевого нарощування нігтів на формах.
Підготовка та запобіжні заходи
Для того щоб нарощені нігтики радували доглянутим ефектом довгий час, необхідно не тільки використовувати якісний матеріал, але і добре підготувати пластинки. Не можна виконувати цю процедуру на обгризені нігті, при наявності запалень кутикули, відкритих ранах і порізах. Мають протипоказання до нарощування і хворі пластинки, які вражені грибком, володіють підвищеною крихкістю і шаруються. Не рекомендується процедура і під час хімічного опромінення, при прийомі антибіотиків. Що ж стосується вагітності, то вона не є причиною відмови від нарощених нігтів; єдине, що в цей період у жінок спостерігається гормональний зміна в організмі і гель може погано лягати на занадто жирну і вологу поверхню пластин.
Матеріали і інструменти для нарощування нігтів
лопатка.
апельсинові палички або щипчики для видалення кутикули.
манікюрні ножиці або кніпсер.
делікатний баф для шліфування натуральної нігтьової пластини.
пилки різної грітності для обробки вільного краю і нарощеного нігтя.
кисті для моделювання форми.
дезінфікуючий засіб і праймер.
Після того як зі стилістикою все вирішено, приступають до безпосередньої підготовки пластин.
Виконується підправлення форми. Краї нагідок акуратно вирівнюють, підрізають і очищають від попереднього покриття. У тому випадку, якщо пластинки шаруються, їх підпилюють малоабразивною пилкою. Рухи повинні бути не поперечними, а поздовжніми. Крім цього, приділяється увага кутикули: її пом'якшують і відсувають до центру основи за допомогою пушера або апельсинових паличок.
Потім знежирюють поверхню нігтів і видаляють верхній шар, використовуючи грубозернистий баф. Знімати необхідно тільки глянсовий шар, полірування виконують до отримання матового відтінку. Даний процес вимагає акуратності, інакше при сильному натисканні інструменту можна дуже потоншити пластинку і на її відновлення піде багато часу.
Завершується підготовка обробкою нігтів від жиру і пилу. Після цього вони сушаться і можна приступати до безпосереднього нарощування.
Покрокова інструкція
Щоб отримати красиві нігтики таким способом слід дотримуватися послідовність і виконати наступні етапи.
Спочатку здійснюється класичний манікюр і руки обробляють спеціальним розчином на основі спирту. Зазвичай це роблять антисептиком. Потім за розміром для кожного нігтя підбирають форми.
Покривають ніготь праймером і наносять гель, висушуючи поверхню під УФ-лампою кілька хвилин. Потім повторно покривають нігтик другим шаром гелю і знову сушать в лампі.
По закінченні видаляється трафарет і робиться очищення від липкого шару. Поверхню акуратно шліфують, прибираючи незначні нерівності. З нагідок очищається пил і наноситься фінішне покриття, яке потрібно просушити в лампі 2-3 хвилини. В кутикулу втирають масло і манікюр готовий.
Отримати посилання
Facebook
X
Pinterest
Електронна пошта
Інші додатки
Коментарі
Популярні дописи з цього блогу
-
08.04.20 група № 28 Предмет: "Професійна етика та психологія" Урок № 2 Тема уроку: Поняття професійної психології. Домашнє завдання: законспектувати даний матеріал у зошит. З логічної точки зору визначити що-небудь - це підвести визначається під якусь більш загальну категорію, а також вказати його диференцію є ознака. У наведеній дефініції більш загальною категорією, за допомогою якої визначається діяльність, виступає общепсихологическое поняття відносини. Воно є синтезом всієї системи взаємодій людини зі світом; включає і раціоналістичні, і емоційні, і міжособистісні, і багато інші аспекти. Максимально загальний характер поняття відносини, дозволяючи подолати недоліки раціоналістичних визначень діяльності, одночасно створює основу для охоплення всіх її реальних аспектів, а також всіх різновидів діяльності, її типів і навіть класів. Діяльність - це не тільки одна з форм відносини, але це і дуже своєрідна форма відносини. Вона має два основних специфічних оз...
Виробниче навчання група № 28 Тема уроку: №6 Послідовне виконання робіт з гелевого та акрилового нарощування нігтів на типсах. Акрилове нарощування Цей матеріал цінують за міцність і за те, що він швидко сохне (протягом 2-3 секунд без ультрафіолетової лампи). Раніше його використовували в стоматології для виготовлення зубних протезів. Крім того, штучні акрилові нігті виходять тонкими, виглядають натурально. З недоліків: специфічний запах, з-за чого процедуру краще проводити в добре провітрюваному приміщенні. Список інструментів, необхідних для того, щоб зробити нарощування нігтів акрилом: безпосередньо акрил (для початківців краще використовувати тільки один колір); праймер – засіб для знежирення нігтів (можна замінити спиртом); мономер – засіб для розчинення акрилу (знадобиться не менше 50 мл); набір каркасів (від 50 штук, щоб можна було підібрати необхідний розмір); пензлик для нанесення акрилу; типсорез або спеціальні кусачки, якими можна відрізати частин...
Виробниче навчання група № 28 Тема уроку: №8 Відпрацьовування навичок з акрилового нарощування нігтів на формах. Матеріали та інструменти потрібні для процедури нарощування: Акрилова пудра. Це сухий порошкоподібний матеріал, який використовується для формування штучної нігтьової пластини. Він може бути безбарвним або кольоровим, в залежності від того, який обраний дизайн майбутніх нагідок. Мономер. Це рідина перетворює акрилову пудру в пластичний матеріал, з якого майстер створює ніготь бажаної форми. Додаткові матеріали. До їх числа відносяться: праймер, засоби для розм'якшення і видалення кутикули, про яку не варто забувати в процесі моделювання нігтів. Крім цього знадобитися рідина для зняття акрилових нігтів, в якій можна мити кисті або видаляти сліди невдалої спроби нігтьового дизайну. Матеріали - це далеко не все, що потрібно для нарощування нігтів акрилом. Цей процес неможливо уявити без спеціальних інструментів. В процесі моделювання: процес неможли...
Коментарі
Дописати коментар